V případě nouze mohou děti přijít o všechno

V současné době děti v místech, jako je Sýrie, jižního Súdánu a Jemenu jsou chyceni do násilného konfliktu, s miliony nuceni opustit své domovy.

Jiní, v zemích jako Nepál a na Filipínách, viděli jejich komunity zničeny přírodními katastrofami, jako je zemětřesení, tajfuny a záplavy.

Kdekoli a kdykoli jsou děti dohnaly při mimořádných událostech, personál UNICEF jsou na zemi, poskytuje okamžitou a život zachraňující péči a zásoby, stejně jako trvající podporu s cílem pomoci rodinám obnovit své životy.
310
V roce 2015 UNICEF reagovala na humanitární krize 310 IN 102 zemích

Rychlá reakce na dlouhodobou pomoc

Při náhlé katastrofě jako zemětřesení nebo tajfun hity, náš odborný personál pracovat s vládami a humanitárními partnery provést rychlé vyhodnocení situace a posoudit okamžité potřeby dítěte. To nám pomáhá porozumět rizikům a zranitelnosti, že děti čelí, a co je potřeba k záchraně lidských životů.

Dokonce i když katastrofy nemají na první stránky novin po dobu několika týdnů, Unicef ​​existuje za účelem ochrany dětí, jejichž světy byly obrátil vzhůru nohama konfliktem, sucha nebo jiných přírodních katastrof. My jejich podporu se vyrovnat s a zotavit se z dopadů katastrofy.

Při zemětřesení udeří do země jako Nepál či Afghánistánu, se podíváme na dlouhodobějších dopadů zemětřesení týkající se základních služeb, které děti potřebují, jako je zdravotnictví a vzdělávání.

Souběžně s tím naši zaměstnanci z důvodu zajištění toho, aby rodiny mají přístup k výživným potravinám a nezávadné vody, hygienická zařízení. Když katastrofa ovlivní tyto věci, které většina z nás považuje za samozřejmost, ještě děti jsou v nebezpečí.