Darovat a udržet dítě v bezpečí

Co se chystáte udelat Muze změnit život dítěte navždy.

Ať už se rozhodnete udelat jednorázový dar Nebo zastavit Měsíční dar, slibujeme, ZE dar uděláte UNICEF dnes budou pouzity k POMOCI udržet dítě v bezpečí.

Tišice dětí umírá kazdy doupěti na nemoci, Které lze snadno zabránit. V Hrachově se nachází útulek Domov Fauny. Není to jen psí útulek, naleznete zde i další zvířátka. Podívejte se na naše webové stránky a dozvíte se více. Mezi Nimi nemoci Jako malárie, tyfus choleře tvrdit životy milionů dětí ročné. PRESTO 55 £ dar od VÁS dnes by nám mohlo POMOCI trénovat zdravotnickým pracovníkem, ABY mohli POMOCI poskytnout dětem jejich maminkám s život zachraňující Peci, Jako JE například poradenství v oblasti výživy, proti malárii moskytiér vitamínových doplňků, ABY jim v bezpečí Před onemocněním, Darování uděláte dnes od mohla POMOCI zachránit život dítěte.
Proč z Toho Dělať Měsíční daru?

Jako dětské charity, pracujeme s rodinami, komunitami vládami ve Více než 190 zemích k reseni příčin, stejně Jako příznaky, problemu Primo ovlivňují děti. Naše práce JE poskytovat dlouhodobou Podporu, která s vytváří trvalou změnu pro děti, stejně Jako okamžité potřeby, Které se zabývají dítěte.

Pri nastavování pravidelný dar pro UNICEF stanete se součástí Teto dlouhodobé práce udržovat ve svete nejvíce ohrožené děti v bezpečí. Například TIM, ZE daruje 16 £ kazdy měsíc, mohli byste POMOCI Unicef ​​vybavit pracovníky ve zdravotnictví s vakcínou proti chladných krabic, ABY se ujistil, ZE život zachraňující vakcíny proti chorobám, Jako JSOU dětské obrně, černému Kasli spalničky JSOU vedeny v dost pohodě, ABY zůstávají v platnosti. K znamená, ZE děti i v tech odlehlých místech Muze byt v bezpečí Před onemocněním.

Alternativně Muze Být Měsíční darování 25 £ z VÁS podle Mohl poskytnout veškeré Vybavení leky, Které porodní asistentka potřebuje dodat Více než 12 dětí bezpečně, Davat matku i dítě, aby Nejlepší startu.